Dewaele Vastgoeddiensten © 2026
TE HUUR: Studio in het centrum van Hasselt

TE HUUR: Studio in het centrum van Hasselt

635 /maand Provisie:  € 120/maand

The Upside: Nieuwbouw studio in het centrum van Hasselt met mogelijkheid tot bijhuren van een of meerdere ondergrondse autostaanplaatsen

Vrij op
01.07.2026
Slaapkamers
1
Tuin
Nee
Parkeerplaatsen
/
(Bruto) oppervlaktes
52m²
Badkamers
1

Omschrijving

Ontdek The Upside, een modern nieuwbouwproject in het centrum van Hasselt.
Hier woon je op een toplocatie met uitstekende bereikbaarheid – of je nu met de auto komt, de fiets neemt, het openbaar vervoer of gewoon te voet door de stad wandelt.

De appartementen combineren een hoogwaardige afwerking met een slim, energiezuinig ontwerp. De appartementen beschikken tevens over verschillende inbouwkasten. Met als extra troef is er een gemeenschappelijk dakterras met prachtig zicht over de stad.

The Upside biedt het beste van stedelijk wonen: comfort, kwaliteit en een dynamische omgeving binnen handbereik.

Indeling:

Verdieping +2:

- Inkomhal
- Toilet
- Badkamer
- Woonkamer
- Keuken
- Slaaphoek

Verdieping +5:

- Gemeenschappelijk dakterras

Algemeen:

- EPB- label: A = 27 kWh/(m²jaar)
- Voorschot op verwarming: 50,00 euro/maand
- Voorschot op de gemeenschappelijke kosten 70,00 euro/maand
- Optie tot huren ondergrondse autostaanplaats voor 100,00 euro/maand

De snelste manier om een bezoek te brengen aan dit appartement? Vraag je bezoek aan via de rode knop op onze website (www.dewaele.com).

Telefonisch kunnen er geen afspraken gemaakt worden. Bij andere vragen kun je ons telefonisch contacteren via 011 30 50 50.

Tot binnenkort
Mijn huurprofiel

Een bezoek aanvragen? Via Mijnhuurprofiel.be

Indien je deze eigendom graag wenst te bezoeken, dien je eerst een huurprofiel aan te maken via mijnhuurprofiel.be. Aan de hand van jouw huurdersprofiel bekijken we of de huurpanden waarin je interesse toont matchen met de door jou ingevulde gegevens en nemen wij contact op om het bezoek in te plannen. Je kunt je huurprofiel aanmaken via de knop 'bezoek aanvragen'.

Eigenschappen

Type Studio
Bebouwing Gesloten
Staat Nieuwe staat
Beschikbaar vanaf 01.07.2026
Slaapkamers 1
Badkamers 1
Verdieping 2
Gelijkvloers Nee
Lift Ja
Bewoonbare oppervlakte 52m²
Maandelijkse provisie € 120 voorschot verwarming 50,00 euro/maand + voorschot algemene kosten 70,00 euro/maand

Wettelijke informatie

EPB E18 (27 kWh/m²)
Bestuursmaatregelen in het maatregelenregister

EPB

27 kWh/m²

Je makelaars

Default collaborator picture
Hanne Hermans

Stagiair Hogeschool

EMILY BIJVOET 200 x 200 15092025
Emily Bijvoet

Commercieel medewerker verhuur en beheer

Zoekopdracht

Dewaele zoekt voor jou

Een ruim bedrijfspand, een villa in 't groen of een appartement aan zee. Laat ons weten wat je precies zoekt en ontvang als eerste het meest recente (en discrete) aanbod in je mailbox. En dit nog voor het op de vastgoedwebsites wordt gepubliceerd!

Zoekopdracht bewaren Bekijk het aanbod

Je browser voldoet niet aan de minimale vereisten om deze website te bekijken. Onderstaande browsers zijn compatibel. Mocht je geen van deze browsers hebben, klik dan op het icoontje om de gewenste browser te downloaden.