Dewaele Vastgoeddiensten © 2022

Immo Groep 5, RZK en Immo Beenders heten nu Dewaele

21 november 2022

Onze groep bundelt de krachten met de Limburgse collega’s Immo Groep 5, RZK en Immo Beenders. Voortaan gaan we samen verder onder de naam Dewaele, met de vernieuwde rode bol. Deze Limburgse kantoren vormen de ideale aanvulling en versterken ons groot vastgoednetwerk. Met enige trots stellen wij onze eerste vier Limburgse vastgoedkantoren voor in Genk, Hasselt en Maaseik.

Afbeelding blogartikel Limburg 2

Ondanks de vernieuwde gevels, website en borden van Immo Beenders, RZK en Immo Groep 5 vind je nog steeds dezelfde gezichten terug. Zo blijven de vertrouwde dienstverlening alsook hun huidige locatie behouden. Door deze samenwerking krijgt Dewaele Vastgoedgroep een nog uitgebreidere expertise, verspreid over heel Vlaanderen en Brussel.

Wie zijn nu RZK, Immo Groep 5 en Immo Beenders?

RZK zit al sinds 1966 in het vastgoed en groeide uit tot marktleider in rentmeesterschap en verhuur in Hasselt. Ze beheren 850 panden voor eigenaars en investeerders. Een match made in heaven met de beleggingsafdeling van Dewaele. Als levenspartner in wonen en ondernemen kunnen we je nu nog beter adviseren bij het investeren in vastgoed.

Immo Groep 5 is negen jaar geleden begonnen als een kleine familiale groep en past dus volledig binnen het familiale karakter van Dewaele. Ondertussen zijn ze een gevestigde waarde in Midden-Limburg en kan je Immo Groep 5 terugvinden in Genk en Hasselt.

Tenslotte hebben we nog Immo Beenders, deze partner uit Maaseik heeft het startschot gegeven voor onze aanwezigheid in de provincie Limburg. Dit kantoor heeft al 12 jaar haar strepen verdiend in het vastgoed en staat bekend voor haar innovatie en dynamiek. Zaakvoerster An Beenders speelt een belangrijke rol als integratieverantwoordelijke en zorgt mee voor de sterke en nieuwe positionering in de provincie Limburg.

Samen met onze rijke geschiedenis van Dewaele Vastgoedgroep combineren we nu dus al meer dan 100 jaar aan vastgoedexpertise. Een cijfer dat kan tellen.

Facebook Thumbnail logo reveal Limburg
Speel video af

Waarom Limburg?

Deze integratie van Immo Beenders, Immo Groep 5 en RZK kadert volledig in onze strategische visie 2025 waar we een levenslange partner willen worden in wonen en ondernemen. Voorheen was Limburg nog onontgonnen gebied voor Dewaele Vastgoedgroep. Maar dat is nu verleden tijd. Door deze overname verwelkomen we in één klap 23 collega’s en worden we meteen één van de grotere vastgoedexperts in deze nieuwe provincie. Vanaf nu zijn wij vertegenwoordigd in heel Vlaanderen en Brussel en wordt de grootste onafhankelijke vastgoedmakelaar nog iets groter.

Wat verandert er voor onze klanten?

Deze integratie in de provincie Limburg zorgt alleen maar voor winnaars. Zo verwelkomen we als Dewaele Vastgoed een heel groot deel nieuwe Limburgse klanten: zij kunnen voor het eerst genieten van de uitgebreide diensten en producten van onze groep. Denk maar aan vakantieverhuur, onze dynamische verkoopconcepten zoals Pre-sale en soldandset.be, maar ook met de expertise van onze verschillende partners zoals Troostwijk.

Onze huidige klanten kunnen dan weer genieten van een vergrote database aan potentiële klanten en van een maximale ondersteuning in alle provincies van Vlaanderen.

1aday2022 WAL1409

Ontdek ons aanbod in de provincie Limburg

Aanbod te koop Aanbod te huur

Wij maken gebruik van cookies om jouw gebruikservaring op onze website zo optimaal mogelijk te maken. Daarnaast wensen wij tracking- en advertentiecookies te gebruiken om jouw websitebezoek persoonlijker te maken. Ben je benieuwd naar deze gepersonaliseerde advertenties? Klik dan op “Akkoord”(met ons privacybeleid). Lees meer

Je browser voldoet niet aan de minimale vereisten om deze website te bekijken. Onderstaande browsers zijn compatibel. Mocht je geen van deze browsers hebben, klik dan op het icoontje om de gewenste browser te downloaden.